English Version Coming Soon, thanks

Hakkımızda

FİLMOT & FİLMOP, yaklaşık 22 yıllık ticari geçmişinde edindiği tecrübesini almış olduğu yurt dışı Distribütörlük ve temsilcilikler ile pekiştirerek, sektördeki bilgi ve birikimlerini faydaya dönüştürerek pahalı gibi gözüken ürünlerin aslında nasıl bütçe oluşturduğunu anlatmak üzere yola çıkmıştır. Yetişmiş kadrosu ile gerçek anlamda hizmet verme kültürü oluşturarak farklılıklarını sektörde hissettirmiştir.

Yenilikçi ve Yatırımcı anlayışları ile farklı sektörlerde de arayışlarını devam ettiren FİLMOT; ortak hedef pazarlarda olduğu gibi hizmet sektörünün Temizlik Kat Arabaları ihtiyaçlarını karşılamak üzere FİLMOP İtaly ile Türkiye Distribütörlük anlaşması yapmıştır. Sektörde sadece Temizlik Kat arabaları – Housekeeping Kat Arabaları çözümleri ile değil, aynı zamanda Endüstriyel Temizlik Kimyasal Çözümleri olarak MOTTOBLANC ile, Zemin Yıkama Makinaları konusunda hem ZEMİNİ markamız ile Satış, Teknik Servis ve Kiralama hizmetlerini sunarak, bunun yanında tedarik anlamında gerekli tüm sarf malzemeleri de 63 ile yaygın dağıtım organizasyonu ile Değerli Müşterilerimize destek vermeye devam etmektedir.

Yeni bir anlayışın çıkış noktası FİLMOT, yenilikçiliğine vermiş olduğu Danışmanlık Hizmetleri ile de devam etmektedir.

Çevreye ve İnsana değer veren yapımız ile Filmot ürünlerimiz sektörün hizmetindedir.

gg

Hizmetlerimiz

Doğaya ve çevreye uyumlu ürünlerimizle yanınızdayız

  1. Yeşil, antibakteriyel ürünler
  2. Kat araba ve ekipmanları

MİSYON ve VİZYONUMUZ

Gerçek anlamda;  satış olsun diye satış değil, reel anlamda ihtiyacı görecek, talebi karşılayacak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ misyonumuzdur.
Yatırımcı ve Yenilikçi anlayışımız ile sektörde farklı bir dinamizm oluşturmak, VİZYONUMUZDUR.